Vzdělání a praxe:

Vystudovala jsem SZŠ a VZŠ v Havlíčkově Brodě. Jsem absolventkou Specializačního studia ARIP (anestezie, resuscitace a intenzivní péče). Bakalářské vzdělání jsem získala na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.

V ordinaci Swedish Dental Care jsem záskoková zubní sestra, jinak mě najdete v jihlavské nemocnici, kde pracuji jako zdravotní sestra oddělení ARO.

Pokud bych měla sama sebe charakterizovat a představit se veřejnosti, udělám to přesně takto:

„Život náš je sen, vznášíme se a ztrácíme v něm. Myšlenky a kroky prostorem a časem měříme, přitom uprostřed věčnosti jsme a ani o tom nevíme.“

KDYŽ ZROVNA NEPRACUJI

Svoji práci mám ráda, neměnila bych, ale volný čas a koníčky jsou pro mě důležité. Nesmírně. Běhám a jezdím na kole. Kuchyň a pečení, to je také moje. Mám ráda tradiční recepty našich předků, zajímám se i o moderní způsoby vaření. Takže vám upeču jak kváskový chléb, udělám kvašenou zeleninu, tak i stvořím skvělý RAW dezert. Moc ráda si vyrábím věci sama, zkouším různé techniky, a vlastně i své možnosti. Je to parádní odpočinek. Nemohu zapomenout ani na jógu a aromaterapii. Moji věrní pomocníci pro odpočinek těla i mysli.

Jsem přesvědčená o tom, že:
„Správně vidíme jenom srdcem. To, co je důležité, je očím neviditelné.“

(Malý princ, A. de S. Exupéry)