Swedish Dental Care - královská zubní péče

MDDr. Stanislav Kárník, DzP

Vzdělání a praxe:

Vystudoval jsem lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a hned po jejím absolvování v roce 2012 jsem nastoupil do soukromé zubní ordinace v Praze. Po roce jsem chytil příležitost za pačesy a odjel pracovat do Švédska. Tady jsem pracoval a žil 4 roky.

PŘÍBĚH ZUBAŘE, KTERÝ ŠEL DO SVĚTA NA ZKUŠENOU,
A TEĎ HO NAJDETE V MODERNÍ ORDINACI V JIHLAVĚ

Do Švédska jsem odjel v roce 2013. Jako začínající lékař jsem působil na mnoha pozicích a časem se vypracoval na šéf-lékaře kliniky o šesti křeslech. Poskytovali jsme péči našim běžným pacientům, ale i náhodným příchozím včetně imigrantů. Bylo to hodně právě o akutní péči. Jsou to stovky případů, s nimiž jsem se setkal. A uvědomil jsem si, že cesta, po které chci dále jít, je cesta dokonalé prevence, osvěty a správného určení diagnózy. Nechci hasit požáry. A tak jsem si otevřel svoji soukromou zubní ordinaci v Jihlavě.

SPRÁVNÁ DIAGNÓZA JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÁST MÉ PRÁCE, VRTAT TOTIŽ UMÍ KAŽDÝ.
NEVRTAT, TO JE UMĚNÍ

Ve své praxi dbám na včasnou a správnou diagnózu. To je zásadní věc, která zaručí, že dostanete jen takové ošetření, které skutečně potřebujete. A taky tím ve výsledku dost ušetříte. Díky svým dlouhodobým intenzivním zkušenostem v roli hlavního akutního lékaře dokážu velmi dobře diagnostikovat, nemusím vás posílat od čerta k ďáblu, a pokud už musím přikročit k nějakým zásadním úkonům, jako je třeba trhání zubu, tak vždy s rozmyslem a opatrně a s dvakrát potvrzenou diagnosou. Efektivně, s co nejmenší destrukcí okolní kosti.

Specializace? Na nic konkrétního se jako stomatolog nezaměřuji. A to je přesně to, co běžný pacient potřebuje. Ano, děláme přepychové korunky, ale až poté, kdy jsou zuby kolem spravené. Komplexní péče o chrup je pro mě klíčová, na druhou stranu si přeji spolupracovat s pacienty, kteří se o své zuby chtějí a umí starat. A dodržují stanovený léčebný plán.

KDYŽ ZROVNA NEPRACUJI

Tak mě zajímá všechno, co je nefunkční a dá se spravit. A také jsem rád domácím automechanikem. Dočetli jste až sem? Tak vám prozradím, co je můj titul DzP. To jsou diplomy za plavání. Myslím, že tohle je záživnější informace než to, kolik kurzů jsem kde absolvoval.

VE DNECH 22.6. — 13.8. A 4.9. — 15.9.2023 BUDEME ČERPAT DOVOLENOU A ZÍSKÁVAT NOVÉ ZNALOSTI NA STÁŽÍCH 

Připomenutí pro rodiče:

Pro všechny ostatní pacienty:

V případě akutních obtíží prosím využijte zubní pohotovost organizovanou Nemocnicí Jihlava: https://www.nemji.cz/zubni-pohotovost-2013/d-5531, popřípadě Brno: http://www.vnbrno.cz/pohotovost.htm

Kdo si řádně čistí, nemá problémy 🙂
Vaše SWEDISH DENTAL CARE

VE DNECH 20.6. AŽ 10.7. A 18.7. AŽ 31.7.2022 ČERPÁME DOVOLENOU

V případě akutních obtíží prosím využijte zubní pohotovost organizovanou Nemocnicí Jihlava: https://www.nemji.cz/zubni-pohotovost-2013/d-5531, popřípadě Brno: http://www.vnbrno.cz/pohotovost.htm

Nyní bohužel nepřijímáme nové pacienty.
Vaše SWEDISH DENTAL CARE