Swedish Dental Care - královská zubní péče

Mgr. Libuše Kafková

Vzdělání a praxe:

Vystudovala jsem magisterský obor fyzioterapie na Univerzitě Karlově, jsem specialistkou na problematiku čelistního kloubu, bolesti hlavy a krční páteře. Ale „Karlovkou“ to neskončilo. Pořád se vzdělávám. Sama, na kurzech, po světě, při rozhovorech s inspirativními lidmi.

FYZIO A ZUBAŘ NA JEDNOM MÍSTĚ

Ve Swedish Dental Care působím jednak jako externí fyzioterapeutka, která se specializuje na bolesti čelistního kloubu, jednak jako záskoková zubní instrumentářka.

VÍTEJTE V ZUBNÍ ORDINACI, KDE INTENZIVNĚ ŘEŠÍME ČELISTNÍ KLOUB

Nepříjemné bolesti nebo jen začínající potíže čelistního kloubu, to je pro většinu odborníků jedna velká horká brambora. Nepatří to ani do ORL ani na neurologii a zubní lékař ho sice může zkontrolovat na zobrazovacích metodách, ale terapie, ta už je v rukou fyzioterapeutů.

VÍTE, ŽE …

Potíže s čelistním kloubem přitom hrozí zhruba 80 % lidí a vznikají proto, že neumíme správně držet tělo a máme špatné návyky. Při sezení, chůzi, při práci. Zhodnotit stav čelistního kloubu dokáže velmi dobře zkušený fyzioterapeut a zubní lékař. Díky našim zkušenostem ze zahraničí dokážeme tohle jedinečné spojení nabídnout v naší ordinaci.

ALE ONO TO NENÍ JEN O ČELISTI, ALE TAKÉ O BOLESTECH HLAVY, HRUDNÍKU A CELKOVĚ O ŠPATNÉM DRŽENÍ TĚLA …

Jako fyzioterapeutka řeším bolesti hlavy, krční páteře, blokády žeber a hrudní páteře. Klienty učím, jak posílit stabilizační systém s využitím Pilates, a především za pomoci konceptu Rosity Brunkow.

Barefoot poradenství, to je také moje. Věnuji se mu opravdu intenzivně a jsem velkým zastáncem barefoot obuvi, pokud jsou nohy zdravé. Vždy ráda poradím. Buď individuálně u nás v ordinaci, anebo mě můžete zastihnout na občasných přednáškách.

KDYŽ NEPRACUJI…

Tak jsem prostě energická Líba, která má moc ráda lidi a společnost. A i ve svém volnu se stejně „motám“ kolem fyzioterapie. Masíruji, přednáším o barefoot obuvi, zajímá mě zdravá výživa, alternativní vzdělávání a psychosomatiku. Miluji design, sama šiju oblečení a mým snem je vlastní značka. Mluvím plynně anglicky a španělsky.

VE DNECH 22.6. — 13.8. A 4.9. — 15.9.2023 BUDEME ČERPAT DOVOLENOU A ZÍSKÁVAT NOVÉ ZNALOSTI NA STÁŽÍCH 

Připomenutí pro rodiče:

Pro všechny ostatní pacienty:

V případě akutních obtíží prosím využijte zubní pohotovost organizovanou Nemocnicí Jihlava: https://www.nemji.cz/zubni-pohotovost-2013/d-5531, popřípadě Brno: http://www.vnbrno.cz/pohotovost.htm

Kdo si řádně čistí, nemá problémy 🙂
Vaše SWEDISH DENTAL CARE

VE DNECH 20.6. AŽ 10.7. A 18.7. AŽ 31.7.2022 ČERPÁME DOVOLENOU

V případě akutních obtíží prosím využijte zubní pohotovost organizovanou Nemocnicí Jihlava: https://www.nemji.cz/zubni-pohotovost-2013/d-5531, popřípadě Brno: http://www.vnbrno.cz/pohotovost.htm

Nyní bohužel nepřijímáme nové pacienty.
Vaše SWEDISH DENTAL CARE